ubc
więcej informacji:
bezmezhcompany@gmail.com
Sprzedaż ukraińskich towarów najwyższej jakości, tańsze produkty z Ukrainy - hurt

Ukraiński Klub Biznesu

Sprzedaż ukraińskich towarów najwyższej jakości, tańsze produkty z Ukrainy - hurt

Ukraina - kraj z bogatego dziedzictwa naturalnego, kulturowego i historycznego, z gościnnych i ciężko pracujących ludzi. Ukraina ma silną bazę przemysłową, która jest ciągle ulepszane z trendami światowymi. Ukraina ma duży potencjał naukowy i techniczny. Na Ukrainie istnieje wiele producentów wysokiej jakości produktów przemysłowych, spożywczych i surowców, których koszt jest znacznie niższy niż w Europie.

UBC oferuje usługi integracji ukraińskich towarów na polski rynek. Z kolei producenci ukraińscy UBC pozwala zaprezentuje swoje produkty na rynek polski, a Polska - w celu zbadania możliwości ukraińskiego producenta i zakup towarów wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

 Z naszą pomocą, ukraiński producent będzie mógł rozwijać swoją działalność i dostarczanie produktów na rynek polski i polscy konsumenci będą mogli znaleźć wiele niezbędnych i potrzebował towarów na rynku ukraińskim.

Informacje o nas

Celem Ukraińskiego Biznes Klubu jest budowa dwukierunkowej działalności i więzi społecznych między Ukrainą i Polską, w celu określenia sposobów współpracy i uzyskania bezpośredniego kontaktu na ciekawych miejsc.

       Cele Ukraińskiego Biznes Klubu:
Wzmocnienie międzynarodowej współpracy gospodarczej
Prezentacja potencjału inwestycyjnego na Ukrainie
Prezentacja innowacyjnych propozycji ukraińskich producentów
Zapewnienie procesu zapoznanie się z możliwościami polskiego konsumenta ukraińskiego producenta;
Zapewnienie procesu negocjacji między ukraińskiego producenta i strony polskiej w sprawie organizacji zapoznanie z produktem, dokumentacja, wsparcie jej jakości;
Pełna obsługa prawna zagranicznych umów gospodarczych (przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów)
Zapewnienie logistyki

Aplikacje klient otrzymuje ukraińsko-rosyjsko-polski operator językami. Po jej leczenia, jesteśmy gotowi udzielić wszelkich dodatkowych informacji będących przedmiotem temat produktu i jego producenta.

Następnie skontaktujemy się z Państwem i omówić najbardziej odpowiedni proces dokowania z producentem do bezpośrednich negocjacji, lub dostarczyć proces pozyskiwania towarów bez bezpośredniego kontaktu z producentem "pod klucz".

 UBC będzie świadczyć usługi:
- Aby zapoznać się z ukraińskich producentów, którzy sprawdzają się na rynku ukraińskim;
 - W celu zapoznania się z jakością produktów ukraińskich, jego właściwości;
 - Dołączyć do procesu negocjacji na bardziej pogłębionej analizy interesujących produktów, a także na możliwości jego nabycia (dostawy);
 - Wspieranie procesu zakupu i dostawy towarów (wsparcie prawne, szkolenia i innych zezwoleń celnej)